,,Olszankowa Park”

Nasze apartamenty to połączenie luksusu i komfortu w nowoczesnej podmiejskiej architekturze. Zaprojektowaliśmy je tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, a zarazem cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Dobre nasłonecznienie oraz poczucie przestrzeni to jedne z wielu atutów tej inwestycji. Dojazd do naszego osiedla jest po asfaltowej, utwardzonej i oświetlonej drodze, wzdłuż chodnika dla ruchu pieszego.

„Olszankowa Park”  to odsłona nowego osiedla apartamentów bezczynszowych przy ulicy Olszankowej. Do zaoferowania mamy Państwu dwa budynki, mające łącznie dziesięć segmentów, a każdy segment składający się z dwóch lokali. Do wyboru:

  • parter 63,26 m2 + ogródek (ok. 90m2)
    w skład mieszkania wchodzą: 2 sypialnie,  łazienkakuchnia połączona z otwartą strefą dzienną
  • I piętro 72,73 m2 + poddasze 53,97 m2 (z możliwością jego rozbudowy)
    W skład mieszkania wchodzą: 2 sypialnie, łazienka, kuchnia połączona z otwartą strefą dzienną

Każdy lokal będzie miał oddzielne wejście z zewnątrz! Na sprzedaż również jeden lokal usługowy !

W trosce o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów zostaną wykonane podjazdy i dojścia  z kostki betonowej, a miejsca postojowe z Eko-kostki. Teren osiedla zostanie również ogrodzony a furtki i bramy zautomatyzowane. 

Lokalizacja zapewnia szybkie i łatwe połączenie ze stolicą. Apartamenty usytuowane są ok 1 km od stacji PKP, a przy ulicy Olszankowej od osiedla 700 m znajduje się przystanek autobusowy ZTM linii 731. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się również szkoła, przedszkole, sklepy, kompleksy obiektów sportowych i wiele innych atrakcji takich jak Rzeka Narew czy Zalew Zegrzyński.

Planowane zakończenie inwestycji grudzień 2019 r. Na sprzedaż pozostał tylko lokal usługowy w budynku nr 1. 

Galeria

 

RZUT BUDYNKU

Najlepsze Lokalizacje

Nasze Inwestycje

Masz działkę na sprzedaż?

Zadzwoń lub napisz do Nas!

CZYTAJ WIĘCEJ

UL.LIPOWA

KAŁUSZYN

Już niedługo w budowie nowe osiedle przy ul.Lipowa  w Kałuszynie k. Chotomowa! Osiedle składać się będzie z 15 budynków o powierzchni użytkowej 95,54 m2 !!!

CZYTAJ WIĘCEJ

ul. Długa

OLSZEWNICA

Z przyjemnością możemy zaoferować Państwu osiedle w Olszewnicy Starej w okolicach Chotomowa, przy ul. Długiej, które złożone będzie z 16 budynków mieszkalnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

,,Olszankowa Park”

Legionowo

II ETAP budowy osiedla „Olszankowa Park” w Legionowie. Do wyboru lokal na parterze lub I piętrze, każdy z oddzielnym wejściem!

CZYTAJ WIĘCEJ

,,Osiedle Polne Zacisze”

Kałuszyn

Osiedle „Polne Zacisze” zlokalizowane w Kałuszynie składać będzie się z 6 budynków jednorodzinnych, wolnostojących. Działka znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji Kałuszyna. Położona niedaleko stacji PKP w Chotomowie

CZYTAJ WIĘCEJ

„OSIEDLE BRZOZOWE”

OLSZEWNICA

Mamy przyjemność zaoferować Państwu kameralne osiedle 8 domów usytuowanych w zacisznej okolicy Chotomowa!

CZYTAJ WIĘCEJ

,,Olszankowa Park”

Legionowo

Odsłona nowego osiedla apartamentów bezczynszowych przy ulicy Olszankowej. Do wyboru lokal na parterze lub I piętrze, każdy z oddzielnym wejściem!

CZYTAJ WIĘCEJ

UL.POLNA

SKRZESZEW

Mamy przyjemność zaoferować Państwu kameralne osiedle w Skrzeszewie, przy ul. Polnej. Inwestycja złożona będzie jedynie z 4 budynków!

CZYTAJ WIĘCEJ

„DĘBOWA POLANA”

Skierdy

To inwestycja złożona z 21 domów mieszkalnych, jednorodzinnych, parterowych. Osiedle znajdować się będzie w miejscowości Skierdy, w pobliżu Nowego Dworu Mazowieckiego i Warszawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

,,ZIELONA RÓWNINA”

SKRZESZEW

Osiedle „Zielona Równina” to inwestycja złożona z ok.40 domów mieszkalnych, jednorodzinnych, parterowych. Lokalizacja zapewnia szybkie i łatwe połączenie ze stolicą!

CZYTAJ WIĘCEJ

,,Olszankowa”

Legionowo

Luksus i komfort w nowoczesnej podmiejskiej architekturze. Zaprojektowany tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy cenią wysoki standard wykończenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

,,Klucz”

Skrzeszew

Kameralne osiedle kilku domów jedno-rodzinnych, położone w okolicach lasu oraz jeziora Klucz. Teren gwarantuje właścicielom zieloną oazę, bliskość natury i schronienie przed zgiełkiem miasta.

CZYTAJ WIĘCEJ

BIURO

UL. ŁĘCZNA 61
05-100 NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią. Proponujemy doradztwo kredytowe.

MONIKA JURZYSTA

+48 609-400-050

MAGDALENA KOŁODZIEJSKA

+48 692-232-900