SPRZEDANE

,,Olszankowa Park Apartaments”

Nasze apartamenty to połączenie luksusu i komfortu w nowoczesnej podmiejskiej architekturze. Zaprojektowaliśmy je tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, a zarazem cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Dobre nasłonecznienie oraz poczucie przestrzeni to jedne z wielu atutów tej inwestycji. Dojazd do naszego osiedla jest po asfaltowej, utwardzonej i oświetlonej drodze, wzdłuż chodnika dla ruchu pieszego.

„Olszankowa Park Apartaments”  to nowoczesne osiedle apartamentów bezczynszowych, gdzie każdy segment składa się z:

  • parter 70 m2 wraz z ogródkiem 
    W skład mieszkania wchodzą: 3 sypialnie,  łazienkakuchnia połączona z otwartą strefą dzienną
  • I piętro 75 m2 z możliwością rozbudowy poddasza
    W skład mieszkania wchodzą: 3 sypialnie, łazienka, kuchnia połączona z otwartą strefą dzienną  oraz strych do adaptacji na dodatkowe 2 sypialnie z łazienką.

W trosce o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów teren osiedla został ogrodzony a furtki i bramy zautomatyzowane. Podjazdy i dojścia wykonane są z kostki betonowej, a miejsca postojowe z Eko-kostki.

Lokalizacja zapewnia szybkie i łatwe połączenie ze stolicą. Apartamenty usytuowane są 500 m od stacji SKM, a przy ulicy Olszankowej znajduje się przystanek autobusowy. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się również szkoła, przedszkole, sklepy, kompleksy obiektów sportowych i wiele innych atrakcji takich jak Rzeka Narew czy Zalew Zegrzyński.

I ETAP – budowa i sprzedaż zakończona
II ETAP – w budowie, apartamenty NA SPRZEDAŻ, do wyboru parter lub piętro !!! 
III ETAP – w budowie, NA SPRZEDAŻ OSTATNIE mieszkanie na piętrze !!!

Przewidywalne zakończenie całej inwestycji grudzień 2018 r.

RZUT BUDYNKU

 

Galeria

Najlepsze Lokalizacje

Nasze Inwestycje

Masz działkę na sprzedaż?

Zadzwoń lub napisz do Nas!

CZYTAJ WIĘCEJ

UL.LIPOWA

KAŁUSZYN

Już niedługo w budowie nowe osiedle przy ul.Lipowa  w Kałuszynie k. Chotomowa! Osiedle składać się będzie z 15 budynków o powierzchni użytkowej 95,54 m2 !!!

CZYTAJ WIĘCEJ

ul. Długa

OLSZEWNICA

Z przyjemnością możemy zaoferować Państwu osiedle w Olszewnicy Starej w okolicach Chotomowa, przy ul. Długiej, które złożone będzie z 16 budynków mieszkalnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

,,Olszankowa Park”

Legionowo

II ETAP budowy osiedla „Olszankowa Park” w Legionowie. Do wyboru lokal na parterze lub I piętrze, każdy z oddzielnym wejściem!

CZYTAJ WIĘCEJ

,,Osiedle Polne Zacisze”

Kałuszyn

Osiedle „Polne Zacisze” zlokalizowane w Kałuszynie składać będzie się z 6 budynków jednorodzinnych, wolnostojących. Działka znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji Kałuszyna. Położona niedaleko stacji PKP w Chotomowie

CZYTAJ WIĘCEJ

„OSIEDLE BRZOZOWE”

OLSZEWNICA

Mamy przyjemność zaoferować Państwu kameralne osiedle 8 domów usytuowanych w zacisznej okolicy Chotomowa!

CZYTAJ WIĘCEJ

,,Olszankowa Park”

Legionowo

Odsłona nowego osiedla apartamentów bezczynszowych przy ulicy Olszankowej. Do wyboru lokal na parterze lub I piętrze, każdy z oddzielnym wejściem!

CZYTAJ WIĘCEJ

UL.POLNA

SKRZESZEW

Mamy przyjemność zaoferować Państwu kameralne osiedle w Skrzeszewie, przy ul. Polnej. Inwestycja złożona będzie jedynie z 4 budynków!

CZYTAJ WIĘCEJ

„DĘBOWA POLANA”

Skierdy

To inwestycja złożona z 21 domów mieszkalnych, jednorodzinnych, parterowych. Osiedle znajdować się będzie w miejscowości Skierdy, w pobliżu Nowego Dworu Mazowieckiego i Warszawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

,,ZIELONA RÓWNINA”

SKRZESZEW

Osiedle „Zielona Równina” to inwestycja złożona z ok.40 domów mieszkalnych, jednorodzinnych, parterowych. Lokalizacja zapewnia szybkie i łatwe połączenie ze stolicą!

CZYTAJ WIĘCEJ

,,Olszankowa”

Legionowo

Luksus i komfort w nowoczesnej podmiejskiej architekturze. Zaprojektowany tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy cenią wysoki standard wykończenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

,,Klucz”

Skrzeszew

Kameralne osiedle kilku domów jedno-rodzinnych, położone w okolicach lasu oraz jeziora Klucz. Teren gwarantuje właścicielom zieloną oazę, bliskość natury i schronienie przed zgiełkiem miasta.

CZYTAJ WIĘCEJ

BIURO

UL. ŁĘCZNA 61
05-100 NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią. Proponujemy doradztwo kredytowe.

MONIKA JURZYSTA

+48 609-400-050

MAGDALENA KOŁODZIEJSKA

+48 692-232-900